X
2016.
07.
04.

Termelésvezető

CNC-lézer, víz, plazma és maró gépekkel történő megmunkálásban jártas termelésvezetőt keresünk.

Főbb feladatok:

  • A termelési feladatok szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Fizikai állomány irányítása, határidők betartatása
  • Műszaki átadás előkészítés, ellenőrzés
  • Árajánlatok és kalkulációk elkészítése
  • Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése
  • Termelés hatékony irányítása, hatékonyság elemzés, optimalizálás
  • Termeléshez kapcsolódó dokumentáció elkészítés
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése
  • Szoros együttműködés az üzemvezetővel

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás
  • G-kód ismerete
  • NCT201 vezérlés ismerete
  • CAD/CAM szoftverek ismerete

Előny:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, saját személyautó

Amit kínálunk:

  • Fiatal dinamikus csapat
  • Biztos hosszú távú munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai tréningek
  • Prémium lehetőség

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Ganz Ábrahám utca 4.

Jelentkezéshez küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a batoricsenge@procamkft.hu e-mail címre!